Rejestracja

Logowanie

Komentarze użytkownika: Tommy Angelo

Shingeki no Kyojin
2020-06-24 14:58:17
Bardzo dobre anime. Niektóre momenty, dają istnego kopa. Jest kilka niedociągnięć, zwłaszcza na samym początkiem, lecz z biegiem czasu jest coraz lepiej i nawet się już nie zauważa tych szczegółów. Dużo jest tutaj emocji, niekiedy przesadzonych i przerysowanych. Niekiedy bardzo i często. Jako nowy w świecie anime, musiałem się jakoś przyzwyczaić. Tym bardziej oglądając smutną rzeczywistość, gdzie emocje są chowane i tonowane, w przeciwieństwie do Shingeki no Kyojin, gdzie nikt oprócz Annie, nie boi się wybuchać płaczem.
Kimi no Na wa.
2020-06-24 14:53:35
Dopiero wchodzę w filmy anime, natomiast ten film jest czymś świetnym. Historia jest urzekająca, lecz co najbardziej mnie złapało za serce, to marzycielstwo o miejscu jakim jest Itomori. Piękne miasto. Klimat idący wraz z piękną animacją i wyglądem zaskarbiła i dodała jeszcze więcej do i tak pięknego obrazu tego filmu, tak bardzo, że aż się za bardzo rozmarzyłem podczas oglądania...
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.