Rejestracja

Logowanie

Komentarze użytkownika: Diablica

Kimetsu no Yaiba
2021-01-11 16:11:37
To anime jest bardzo oryginalne i jest tu wiele pięknych chwil z tego co tu obejrzałam to dwie sceny mnie urzekły 1. Ucieczka Nezuko przed Kanao 2. Taniec ognia/płomieni wykonany przez Tanjiro (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało)
Kimetsu no Yaiba
2021-01-11 16:05:59
To było moje pierwsze anime jakie obejrzałam i szczerze gdybym tego nie obejrzała to bym jak wszyscy w mojej klasie teraz pewnie twierdziła, że anime jest dla dzieci itp. lecz cieszę się, że w ogóle miałam możliwość zapoznania się z anime.
Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen
2021-01-11 15:57:56
to jest takie piękne anime miała takie chwile w których po prostu nie mogłam przestać płakać najbardziej płakałam gdy Rengoku umierał, oraz gdy Tanjiro spotkał swoją rodzinę to były takie piękne chwile jak na przykład chwila gdy Nezuko budziła Tanjiro albo w tedy gdy dzięki krwi demonów paliła te liny. Owszem były też chwile typowe dla tego Anime czyli długie walki z demonami i szczerze jakby mi ktoś powiedział, że Anime to bajka dla dzieci ta ja bym tej osobie pacnęła w łeb bo rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i niektórzy mogą nie lubić Anime ale nie każde Anime jest dla dzieci bo tak naprawdę trzeba natrafić na dobre Anime które daną osobę zaciekawi.
Ps. sory że tak często powtarzałam słowo Anime ale nie wiedziałam jak zamienić to słowo.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.