Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Yui

Yui

Yui jest sztuczną inteligencją (SI), znalezioną przez Kirito i Asunę w lesie na 22. piętrze dryfującego zamku Aincrad. Jej pełna nazwa brzmi Yui-MHCP001.Yui przypomina 10-letnią dziewczynkę. Ma długie, czarne włosy i ciemne oczy. W chwili znalezienia miała na sobie prostą, białą sukienkę, jednakże Asuna podarowała jej również komplet ubrań, składający się z różowego swetra, spódniczki i czarnych bucików.
W tej grze, oprócz swojej typowej postaci, Yui posiada zdolność przemiany we wróżkę nawigacyjną. W tej formie, dziewczynka jest o wiele mniejsza, ma długą, różową sukienkę z odczepionymi rękawami, bransoletki na kostki i błękitny kwiat we włosach. Dodatkowo, z jej pleców wyrastają delikatne, białe skrzydła. W obu postaciach Yui chodzi boso.
Jak Yui pierwotnie dziewczyna bez wspomnień, czuła się niepewnie, nie wiedząc, kim są i gdzie przebywają jej  rodzice, więc zakłada się, że Kirito był jej ojcem i Asuna była jej matką. Para zdecydowała się zaadoptować dziewczynę i grać jako jej rodzice,  ze względu na stan psychologiczny dziewczyny, ale po krótkim czasie zaczyna być bardzo wesoła i pokazuje wielką sympatię dla swoich tak zwanych rodziców.
Płeć: kobieta
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]