Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Maria

Maria

Rzemieślnik w fabryce szkła Carla w mieście Seize. Jest wielbicielem jego talentu i osiągnięć. Lubi przywłaszczać sobie pochwały. Okazuje się, że pracuje, aby rozwijać związek między Carlem a Naomi. Maria jest towarzyska i przyjazna. Jest też kompetentna w wykonywaniu swojego zawodu.
Spoiler: Spoiler Maria jest córką Carla i Naomi. Oboje pobrali się wiele lat temu, oddzielili się z dzieckiem by pokazać produkt ich miłości, tak jak to Maria lubi mawiać.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]