Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Noël

Noël Kannagi

Mechanik i kierowca 1121 plutonu armii Helvetii. Jest osobą małomówną. Większość czasu spędza na naprawie zniszczonego czołgu Takemikazuchi.
Spoiler: Spoiler W odcinku 11 dowiadujemy się, że siedziby Helvetian wykorzystały jej zdolności inżynieryjne do odbudowania obiektu broni biologicznej (użytej w wojnie), dlatego żołnierze rzymskokatoliccy nadali jej imieniem Die Hexe aus Helvetia (Helvecka wiedźma). Broń chemiczna nosi nazwę niewidzialnego żniwiarza.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]