Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Roswaal L.

Roswaal L. Mathers

Roswaal L Mathers (ロ ズ ワ ー ル ・ L ・ メ イ ザ ー ス) jest panem posiadłości Roswaal i potomkiem pierwotnego Roswaala.
Roswaal L Mathers to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o długich włosach w kolorze indygo i heterochromicznych oczach, z których prawy jest niebieski, a lewy żółty. Jego powieki są ozdobione fioletowym cieniem, chociaż lewe oko jest dłuższe. Nosi makijaż w kolorze lawendy, który towarzyszy jego niezwykłemu strojowi, porównywalnemu do tych podobnych do klauna lub błazna, składającym się z czarnego kapelusza, góry i dołu w różnych odcieniach fioletu, a także czerwono-czarnych butów i peleryny. Ma również łańcuch otaczający jego prawą kostkę.
Wydaje się ekscentrykiem ze względu na swój ekstrawagancki wygląd i dziwny styl mówienia, który dzieli ze swoją babcią. Jednak ma bardziej wyrachowaną i powściągliwą stronę z ostrym politycznym umysłem i spojrzeniem, które całkiem dobrze czyta innych.
Roswaal bardzo dba o Ram i Rem i darzy ich wielkim szacunkiem wśród swoich pracowników. Jednak wśród szlachty jest niezwykły, ponieważ ma tak bliskie stosunki z pół-ludźmi do tego stopnia, że ​​wielu jest przez niego zatrudnianych. Doprowadziło to do niesmacznych plotek, które sugerowały, że ma dla nich fetysz. To powiedziawszy, Garfiel spekuluje, że dzieje się tak dlatego, że zbierał połowę do Sanktuarium.
W rzeczywistości jego ciało jest opętane przez jego przodka, Roswaala A Mathersa, którego celem jest ponowne spotkanie ze swoim nauczycielem Echidną za wszelką cenę, nawet jeśli oznacza to poświęcenie siebie lub bliskich mu osób. Odkrył, że Subaru przechodzi przez jakąś metodę, powodując, że rzuca mu wyzwanie, a następnie przegrywa. Chociaż zgodził się mu pomóc po przegranej, zagroził, że zmusi go do pętli, jeśli popełni błąd.
Płeć: mężczyzna Wzrost: 186 cm Waga: 60 kg
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]