Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Undertaker

Undertaker

Undertaker jest byłym Mrocznym Żniwiarzem i jak twierdzą Grell Sutcliff i Ronald Knox, dezerterem. W mandze służył jako Mroczny Żniwiarz przez długi czas wielokrotnie zbierając dusze w stosunkowo spokojny, obojętny sposób, aż zmęczony nieciekawym procesem zaczął eksperymentować i ingerować w ludzkie życie.
Jakiś czas później Undertaker otworzył zakład pogrzebowy i zapoznał się z Vincentem Phantomhivem. Jego sporadyczne stosunki handlowe z wspomnianym hrabią przyniosły mu status jednego z mrocznych arystokratów.
W anime Undertaker był znanym Mrocznym Żniwiarzem, który sądził dusze sławnych osób jak Maria Antonina, Robin Hood i William T. Spears. Powiedział, że nawet płaczące dzieci dobrowolnie zrzekłyby się swoich dusz dla niego. Był szanowany przez Williama, ze wzajemnością, lecz dodatkowo nazywał Spearsa irytującym i głośnym.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]