Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Lau

Lau

Lau jest pierwotnie wprowadzony jako kierownik Oddziału dochodowej chińskiej firmy handlowej English operations i znajomy zarówno Ciela, jak i Madam red. Ale pomimo dziwnej przyjaźni z cielem, wydaje się, że Lau sam prowadzi wątpliwie legalny biznes: jego prawdziwym biznesem jest opium, a on prowadzi legalnię opium, która wydaje się być bardzo zamożna. Chociaż jest świadomy, że Ciel technicznie ma pewną miarę władzy nad takimi nielegalnymi biznesami, jego odpowiedź na zagrożenie Ciel, aby go zamknąć, jest po prostu radosnym komentarzem, że jeśli tak się stanie, piekło znajdzie inny sposób na osiągnięcie zysku. Większość osobistej historii Lausa pozostaje nieznana w tym momencie, ale jest bardzo zaznajomiony z cielem i o wiele silniejszy niż udaje: zanim ktokolwiek inny zauważy, w jakiś sposób obezwładnia strażników w rezydencji, do której ciel i inni się zakradają.
Lau to wesoła zagadka. Rzadko zdarza się, że nosi wyraz inny niż bardzo rozbawiony uśmiech, nawet gdy angażuje się w niebezpieczne śledztwa. Lubi sprawiać, że życie Ciela jest interesujące - choć może nie tak, jak Ciel by chciał-wpadając o dziwnych godzinach na filiżankę herbaty lub obserwując Ciela, jak tropi mordercę. Ma tendencję do odwoływania się do ludzi po ich tytułach (Earl dla Ciela i Butler dla Sebastiana). Nic go nie fazuje. Jest również całkiem dobry w zachowywaniu się, jakby wiedział więcej niż robi i wykorzystuje to dla własnej korzyści w różnych sytuacjach.

*Tekst automatycznie przetłumaczony
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]