Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Subaru

Subaru Natsuki

Subaru Natsuki (ナツキ・スバル Natsuki Subaru) to główny bohater oraz protagonista anime Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu. Jest on NEETem wysłanym do innego świata na tereny Królestwa Lugnica przez Satellę. Został oficjalnie rycerzem Emilii po incydencie w Sanktuarium.Subaru ma krótkie, czarne włosy oraz brązowe oczy. Z wyglądu przypomina zwyczajnego chłopaka chodź jego spojrzenie często bywa złośliwe ze względu na swoje sanpakugan. Subaru zazwyczaj nosi dres, w którym został przywołany do Królestwa Lugnica. Wyjątek stanowi strój lokaja, który nosi, gdy pracuje na dworze Roswaala.W alternatywnym zakończeniu zatytułowanym Natsuki Rem wygląd Subaru nie różni się zbytnio. Oprócz tego, że wygląda doroślej posiada on także włosy związane w kucyk.
Subaru nie umie czytać sytuacji, co często prowadzi do podejmowania przez niego irracjonalnych decyzji. Mimo to jest bardzo miły i chętny do pomocy, nawet jeśli oznaczałoby to wybranie trudniejszej drogi.
Subaru wracając ze sklepu zostaje przeniesiony do innego świata, dokładniej do królestwa Lugnica. Pierwszą osobą z którą nawiązał dłuższą rozmowę był sprzedawca jabłek. Rozmawiając z nim dowiedział się, że pieniądze z jego świata nie mają tu wartości, po czym został wygoniony sprzed jego sklepu. Subaru błąkając się po mieście w zaułku natrafia na Tona, China i Kana chcących go obrabować. Subaru myśląc, że mógł nabyć jakieś moce podczas przeniesienia do tego świata próbuje przepędzić ich siłą, jednak po powaleniu jednego z nich zaprzestaje walki i pada na kolana przepraszając, ujrzawszy jak Chin wyjmuje nóż. Rozjuszeni rabusie zaczynają się nad nim znęcać kopiąc go. Z tej sytuacji ratuje go srebrnowłosa dziewczyna i jej duch Pack. W podzięce za to Subaru postanawia pomóc jej w odzyskaniu insygniów, które jej ukradła jej Felt. Pomóc ma w tym fakt, iż Subaru wie jak ona wygląda. Razem przez długi prowadzili poszukiwania, podczas których na chwilę się zatrzymali. Wtedy Subaru się jej przedstawia, na co ona odpowiada mu, że ma na imię Satella. Następnie szukając jakichkolwiek poszlak, spotkali małą dziewczynkę, która się zgubiła. Subaru pociesza ją po czym razem z Satellą odnajdują jej matkę. W zamian za to Ojciec dziewczynki zdradza im gdzie mogą znaleźć Felt. Po dłuższej przechadzce po slumsach, podczas których zasypia Pack, docierają do składu paserskiego. Na miejscu znajdują odciętą rękę i ciało nieznanego im giganta, zaraz po tym Subaru i Satella zostają zabici.
Płeć: mężczyzna Wiek: 18 Wzrost: 173 cm
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]