Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Umaru

Umaru Doma

Umaru Doma jest szesnastoletnim ideałem uczennicy liceum. Zawsze świetnie wygląda, ma wspaniałą i dobroduszną osobowość, inni uczniowie zazdroszczę jej wysokich ocen ze wszystkich testów i właściwie wszystkiego. Jej życie wygląda na idealnie ułożone i tak perfekcyjne jak ona sama. Mało kto wie jednak, że kiedy tylko dziewczyna przekracza próg mieszkania które dzieli ze swoim starszym bratem, kompletnie się zmienia. Zrzuca szkolny mundurek, który zamienia na luźne spodenki i bluzę, po czym oddaje się swoim ulubionym zajęciom, jakimi są granie w gry, czytanie mang oraz gazetek, granie w gry, jedzenie słodyczy i tak dalej. Umaru jest tak naprawdę bardzo leniwa, nieco arogancka kompletnie bałaganiarska, przez co często zalicza różnego rodzaju, dość nieprzyjemne wpadki. Zdarzało jej się już popsuć cenny prezent który jej brat otrzymał od współpracownika, wyciągnąć go z pracy tylko po to, aby wygrać wymarzoną poduszkę lub wkładać prawdziwą maskę, aby brać udział w pojedynkach w grach, prowadzonych w mieście. 
Pod przykrywką przyjaźni się ze swoim szkolnym wrogiem, wypija niezdrowe ilości coli oraz nie daje za wygraną, kiedy stawką jest udany wieczór z grami i anime, lub jakiś gadżet.
Płeć: kobieta Wiek: 16
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]