Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Yuusha, Yamemasu

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-05
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Yuusha, Yamemasu

I’M Quitting Heroing|勇者, 辞めます|Im Quitting Heroingl|Yuuyame|Im Quitting Heroingl
Najsilniejszy na świecie bohater Leo, po tym jak pokonał władcę demonów Echidnę, staje się już niepotrzebny dla królestwa. Ludzie, których niegdyś chronił, zaczęli się obawiać jego siły, a on sam coraz częściej był nazywany potworem groźniejszym od władcy demonów.
Znudzony walką z nasyłanymi na niego zabójcami, postanawia dołączyć do armii Echidny, którą pokonał. A tam jest co robić... nadmiar obowiązków, problemy finansowe armii, niewystarczający personel i wiele innych problemów, których przyczyną nawiasem mówiąc był nie kto inny, jak sam bohater Leo.
Czemu władca demonów, mimo porażki nadal nie chce wrócić do świata demonów? Czym tak dokładnie jest bohater Leo i jaka jest jego przeszłość? Co wyjdzie ze współpracy bohatera z władcą demonów? Przekonajcie się sami.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]