Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer, Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

Odcinki: 13
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-01-01
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer, Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

The Beast Tamer Who Got Kicked Out From His Party Meets A Cat Girl From The Superior Race|Beast Tamer|勇者パーティーを追放されたビーストテイマー、最強種の猫耳少女と出会う

Beast Tamer, poskramiacz zwierząt, Rein jest byłym członkiem drużyny poszukiwaczy przygód, wyrzuconym za jego bezużyteczne zdolności w boju. Po wyrzuceniu z drużyny natrafia na półludzką dziewczynę posiadającą potężne moce, dzięki którym razem mogą przetrwać w tym okrutnym i niełatwym świecie. Ówczesna drużyna po czasie zdaje sobie sprawę, że ich wcześniejsze sukcesy były właśnie zasługą Reina… Oto opowieść o poskramiaczu, który zaczął przeć naprzód i o przypadkowym spotkaniu z najcenniejszym jego kompanem.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]