Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 2nd Season

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Emitowane
Start emisji: 2022-07-04
Koniec emisji: 2022-09-26
MPAA: PG-13

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 2nd Season

ようこそ実力至上行修士の協会|Welcome To The Classroom Where Supreme Merit Rules 2nd Season|Classroom Of The Elite 2nd Season|エリート第2シーズンの教室|Classroom Of The Elite Ii|You-Zitsu
Tokyo Metropolitan Advanced Nurturing High School wydaje się rajem, ale w rzeczywistości jest to ekstremalna merytokracja. W klasie słabszych Kiyotaka rozpoczął współpracę z Suzune, która stara się wspiąć wyżej. Po teście na przetrwanie na bezludnej wyspie, mogą cieszyć się luksusowym liniowcem, ale rozpocznie się nowy test na przeszukiwanie klas! Czy będziesz pracować dla swojej klasy, grupy czy dla siebie?

Studio:

Lerche
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]