Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

8.3/10

81 głosów

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. OVA

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. OVA

My Youth Romantic Comedy Is Wrong As I Expected. Ova|Oregairu Ova|My Teen Romantic Comedy Snafu Ova|Yahari Ore No Seishun Love Comedy Wa Machigatteiru.: Kochira Toshite Mo Karera Kanojora No Yukusue Ni Sachiookaran Koto Wo Negawazaru Wo Enai.|やはり俺の青春ラブコメはまちがっている。Ova「こちらとしても彼ら彼女らの行く末に幸多からんことを願わざるを得ない。」
OVA PG-13 6 196

Klub usług ma do spełnienia kolejną prośbę — tym razem ze zleceniem przychodzi pani Hiratsuka, której zlecono sprawowanie pieczy nad artykułem o małżeństwach. Zadanie nie jest wcale takie łatwe — termin na oddanie tekstu to tylko tydzień, a żaden z licealistów nie ma pojęcia o tym, jak może wyglądać życie po ślubie. Z pomocą przychodzi więc Komachi, która urządza wśród dziewczyn konkurs na najlepszą żonkę. Kto zdobędzie zaszczytny tytuł: Yuigahama, Yukinoshita, Hiratsuka czy czy sama Komachi?

[więcej]

Odcinki: 1

Czas odcinka: 23 min.

Status: Zakończone

Start emisji: 2013-09-19

Koniec emisji: 2013-09-19

Gatunki: Komedia Romans Szkolne
Tagi: Klub Szkolny Okruchy życia Szkolne życie
Studio: Core Brain's Base
  • 1

    Życzymy Im Wszystkiego Najlepszego, Również Dla Naszego Własnego Dobra.

    pl
Loading...
Jeśli player się nie ładuje, spróbuj wybrać inny player, odśwież stronę oraz sprawdź swoje połączenie internetowe.
Brak playerów :c
Odtwórz

Komentarze (1)

2023-03-02 02:24:26
i takich właśnie luźnych odcinków mi brakuję w serialu

Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]