Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Toaru Kagaku no Accelerator

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Zakończony
Start emisji: 2019-07-12
Koniec emisji: 2019-09-27
MPAA: R

Toaru Kagaku no Accelerator

A Certain Scientific Accelerator|とある科学の一方通行 ~アクセラレータ~|To Aru Majutsu No Index Gaiden|Toaru Kagaku No Ippou Tsuukou

Stojące na czele naukowego oraz technologicznego postępu Miasto Akademickie jest szczególnie znane z wytwarzania esperów – osób zdolnych do władania nadludzkimi zdolnościami, będącymi w stanie modyfikować zasady rządzące rzeczywistością. Wśród najpotężniejszych z esperów, znanych jako Poziomy 5, prym wiedzie Accelerator, nawet pomimo utraty sił po poważnym urazie mózgu. Towarzyszy mu młoda dziewczyna, Last Order, na której, wbrew swojemu chłodnemu charakterowi, zależy mu do tego stopnia, że postanowił chronić ją za wszelką cenę.
W czasie gdy Accelerator wraca do siebie po odniesionym urazie, ciemna strona Miasta Akademickiego nie zamierza wiecznie pozostawać w bezczynności, przez co wbrew swojej woli znajdzie się on w samym środku nowego konfliktu. W wyniku konfrontacji z tajemniczą kobietą, próbującą pojmać Last Order, Accelerator, esper postawiony najwyżej w rankingu, będzie zmuszony stanąć naprzeciw groźnej organizacji, sięgającej początkami do AntiSkill, instytucji odpowiadającej za utrzymanie porządku w Mieście Akademickim. Mając przeciwko sobie niebezpieczną grupę, która zagraża Last Order oraz jej siostrom, samozwańczy złoczyńca ponownie wejdzie do ciemnej strony miasta.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]