Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Tenpou Ibun: Ayakashi Ayashi

Odcinki: 25
Czas odcinka: 20 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2006-10-07
Koniec emisji: 2007-03-31
MPAA: R

Tenpou Ibun: Ayakashi Ayashi

Ghost Slayers Ayashi|Tenpouibun Ayakashiayashi|Strange Story Of Tempou Era: Ayakashiayashi|Strange Tale From Tempou Era Ayakashi Ayashi|天保異聞|妖奇士|Ghost Slayers Ayashi
W roku Tenpo 14, Yoi, potwory z innego świata atakują Edo. Ci, którzy walczą z nimi, są członkami Bansha Aratemesho. Publicznie Bansha Aratemsho jest znana jako organizacja zajmująca się studiowaniem zagranicznych książek. W rzeczywistości są organizacją zajmującą się niszczeniem Yoi. Ci wojownicy nazywani są Ayakashi. Gromadzą informacje o dziwnych wydarzeniach w kraju i są wysyłane, by zniszczyć Yoi, którzy się pojawiają. Są to generalnie bardzo dziwni ludzie. Na przykład facet, który stracił pamięć, dziewczyna, która ubiera się jak mężczyzna. Mają specjalne moce, dzięki którym pokonują Yoi.
(Źródło: AniDB)
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]