Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Tate no Yuusha no Nariagari 2

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-06
Koniec emisji: 2022-06-29
MPAA: R

Tate no Yuusha no Nariagari 2

The Rising Of The Shield Hero 2nd Season|The Rising Of The Shield Hero Season 2|Tate No Yuusha No Nariagari 2nd Season|Tate No Yuusha No Nariagari Season 2|盾の勇者の成り上がり 2
Ciąg dalszy przygód bohatera tarczy i jego przyjaciół. Ostatni sezon kończy się zmuszeniem do odwrotu Therese, LArc i Glass, po czym jako nagrodę królowa przyznaje Naofumiemu, wszelkie prawa nad regionem półludzi, Seyaette gdzie postanawia odbudować i przywrócić do życia zniszczoną wioskę, która była niegdyś domem Raphtali.
Co tym razem przytrafi się naszemu bohaterowi i jak wiele osiągnie
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]