Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

So Ra No Wo To

Odcinki: 12
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2010-01-05
Koniec emisji: 2010-03-23
MPAA: PG-13

So Ra No Wo To

Sound Of The Sky|So-Ra-No-Wo-To|Soranowoto|Sora No Woto|ソ・ラ・ノ・ヲ・ト|Sora No Oto
Jedno spotkanie w dzieciństwie odmieniło życie Kanaty Sorami. Od tamtej chwili nasza główna bohaterka pragnie dołączyć do wojska. Jednak, ku rozpaczy fanów akcji, jej celem nie jest efektowne eksterminowanie wrogów, a darmowa nauka gry na trąbce. Przez taki o to powód nasza świeżo upieczona szeregowa zostaje przydzielona do 1121 plutonu armii Helvetii, który stacjonuje w twierdzy nieopodal miasta Seize.
Poza Kanatą, w forcie znajdują się jeszcze cztery inne dziewczyny. Sama Kanata to jedna z tych słodkich i wielkodusznych istot pragnących zaprzyjaźnić się z każdym kto tylko pojawi się na ekranie. Głównodowodząca Filicia Heideman to troskliwa kobieta, posiadająca jednak traumatyczne wspomnienia. Jej zastępca Rio Kazumiya próbuje utrzymać oddział w ładzie, a nie jest to prostym zadaniem, zważywszy na to iż najmłodsza Kureha Suminoya potrafi być bardzo irytująca i złośliwa. Na końcu zostaje wiecznie śpiąca i zmęczona Noël Kannagi, która to skrywa pewien mroczny sekret.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]