Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Shin Tennis no Ouji-sama: U-17 World Cup

Odcinki: 13
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowane
Start emisji: 2022-07-07
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Shin Tennis no Ouji-sama: U-17 World Cup

The Prince Of Tennis Ii: U-17 World Cup|新テニスの王子様 U-17 World Cup
 Wraz z zbliżającym się Pucharem Świata U-17, młodzieżowe drużyny tenisowe z całego świata zbierają się w Melbourne w Australii, aby sprawdzić, która z nich jest najlepsza. Z dziewięciokrotnym mistrzem - Niemcami, którzy chcą obronić swój tytuł po raz kolejny, oraz potężnymi krajami - Szwajcarią, Francją i Stanami Zjednoczonymi - które desperacko idą ku wygranej, droga do zwycięstwa jest niebezpieczna. Chociaż Japonia znajduje się w dolnej części rankingu, dodanie najsilniejszych graczy ze szkół średnich zwiększyło ich szanse na zwycięstwo.
 Pod wodzą bezwzględnego Houou Byoudouin, Kraj Kwitnącej Wiśni jest gotowy pokazać światu, na co go stać. Zanim jednak rozpocznie się prawdziwa rywalizacja, drużyny będą miały szansę udowodnić swoją siłę poprzez mecze pokazowe. Na szczęście Japonia ma zmierzyć się z broniącymi tytułu Niemcami - mecz, który prawdopodobnie przegra. Niestety dawni sojusznicy nagle stali się zaprzysięgłymi wrogami. Zanim drużyna Japonii rozpadnie się pod presją międzynarodowej sceny, musi powstać z popiołów i zdobyć tytuł dla siebie.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]