Rejestracja

Logowanie

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita

Odcinki: 13
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2021-01-01
Koniec emisji: -
MPAA: 13+

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita

Banished From The Heros Party|I Decided To Live A Quiet Life In The Countryside|Shin No Nakama Ja Nai To Yuusha No Party Wo Oidasareta Node|Henkyou De Slow Life Suru Koto Ni|Banished From The Heros Party, I Decided To Live A Quiet Life In The Countryside|Shin No Nakama Ja Nai To Yuusha No Party Wo Oidasareta Node, Henkyou De Slow Life Suru Koto Ni|I Was Kicked Out Of The Heros Party Because I Wasnt A True Companion So I Decided To Have A Slow Life At The Frontier|Banished From The Heros Party, I Decided To Live A Quiet Life In The Countryside

Bohaterski i potężny poszukiwacz przygód marzy o… otwarciu apteki?
Red to członek drużyny Bohaterów – potężnej grupy, której celem jest uratowanie świata przed złymi siłami Taraxona, wściekłego władcy demonów. Znaczy, był nim dopóki nie został wyrzucony z drużyny przez towarzyszy. Mając nadzieję na łatwe życie, Red obiera sobie za cel otwarcie apteki. Jednak zachowanie w tajemnicy swojego poprzedniego życia może nie być tak proste, jak mu się wydaje. Zwłaszcza, gdy pojawia się piękna Rit, poszukiwaczka przygód, która prosi go, by mogła z nim zamieszkać!
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.