Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Shadows House 2

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Zakończony
Start emisji: 2022-07-09
Koniec emisji: 2022-09-24
MPAA: PG-13

Shadows House 2

シャドーハウス 2|Shadows House|シャドーハウス 2nd Season
Po zadomowieniu się, Kate i jej lalka - Emilico oficjalnie stały się mieszkańcami Domu Cieni. Są jednak pod stałą opieką Star Bearers- elitarnej grupy odpowiedzialnej za skrzydło dziecięce. Aby uciec przed ich nadzorem i chorobliwymi metodami, których używają, oraz utrzymać lojalność każdego z nich, Kate i Emilico muszą ostrożnie wybierać, komu mogą zaufać i dążyć do tego, aby same stały się Nosicielami Gwiazd.
Tymczasem Star Bearers napotykają na swojej drodze problemy. Tajemnicza postać w szacie, zwana Master Robe, wtargnęła do skrzydła dziecięcego. Na początku, Master Robe
jest uważany za nieszkodliwego osobnika, ale wypadki zagrażające życiu lalek pojawiają się coraz częściej, a wszystkie dowody wskazują na jego osobę.
Aby poprawić swoją reputację, Kate zamierza sama rozwiązać tą zagadkę.
Jednak przy tak niewielkiej ilości dowodów i wielu podejrzanych, poszukiwanie Mistrza Robea jest trudniejsze, niż myślała.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]