Rejestracja

Logowanie

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Odcinki: 12
Typ: TV
Status: Emitowane
Start emisji: 2021-01-01
Koniec emisji: -
MPAA: 16+

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

The Worlds Finest Assassin Gets Reincarnated In Another World As An Aristocrat|The Worlds Best Assassin|To Reincarnate In A Different World Aristocrat|Ansatsu Kizoku|The Worlds Finest Assassin Gets Reincarnated In Another World As An Aristocrat

Najlepszy zabójca na Ziemi wiedział tylko, jak być narzędziem swoich zleceniodawców. Odrodzony dzięki łasce bogini w świecie mieczy i czarów, tym razem ma szansę prowadzić inne życie, ale jest pewien haczyk… Musi wyeliminować superpotężnego bohatera, który doprowadzi do końca świat, chyba że zostanie zatrzymany. Znany teraz jako Lugh Tuatha Dé z pewnością ma pełne ręce roboty, szczególnie ze względu na wszystkie piękne dziewczyny, które go nieustannie otaczają.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.