Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Scumbag System

Odcinki: 10
Czas odcinka: 20 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2020-09-10
Koniec emisji: 2020-10-01
MPAA: R

Scumbag System

Scumbag System|Chuan Shu Zijiu Zhinan|穿书自救指南|Chuān Shū Zì Jiù Zhǐ Nán|Chuān Shū Zìjiù Zhǐnán|Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong|Scum Villains Self-Saving System
Historia opowiada o chłopaku, który transmigrował do ciała łajdackiego złoczyńcy, jednego z haremowej powieści typu xuanhuan/xianxia. Złoczyńca, Shen Qingqiu, jest typem osoby, która wygląda na dobrą, ale w rzeczywistości jest hipokrytą. Jego uczeń, Luo Bing He, jest głównym bohaterem powieści, który staje się mroczniejszy z czasem, gdy spotykają go coraz tragiczniejsze sytuacje. Z pomocą złośliwego systemu nowy Shen Qing Qiu próbuje pozostać przy życiu poprzez pozostanie na dobrej stronie swojego ucznia, gdyż oryginalny Shen Qing Qiu źle traktował Luo Bing He i z tego powodu skończył źle. Jednakże plan pozostania przy życiu nie jest taki prosty, jak się wydaje, gdy okazuje się, że system hamuje jego próby. Jest to smutna, ale również poruszająca opowieść o mistrzu i jego uczniu.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]