Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-02
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart

Science Fell In Love|So I Tried To Prove It 2nd Season|Science Fell In Love, So I Tried To Prove It 2nd Season|Rikei Ga Koi Ni Ochita No De Shoumei Shitemita. 2: Heart|Rikekoi|Rikei Ga Koi Ni Ochita No De Shoumei Shitemita. R=1-Sinθ|Rikei Ga Koi Ni Ochita No De Shoumei Shitemita. Heart
Po wydarzeniach z ich podróży na Okinawę, absolwentom Uniwersytetu Saitama, Shinya Yukimura i Ayame Himuro, nie udało się zdobyć danych niezbędnych do naukowego udowodnienia wzajemnej miłości. Nie mogąc odtworzyć dokładnych warunków podróży, dwaj uparci naukowcy postanawiają szukać pomocy w innym miejscu uniwersytetu — na wydziale nauk biologicznych.
Wspomagani przez kolegów po studiach i długoletnią parę Chrisa Floreta i Suiu Fujiwarę, Yukimura i Himuro zaczynają określać swoje uczucia, mierząc wydzielanie oksytocyny w różnych romantycznych sytuacjach. Dwóch naukowców wkrótce odkrywa, że ​​ich wzajemne uczucia są niczym w porównaniu z uczuciami dojrzałej pary. W tym miejscu Chris zadaje pytanie zarówno Yukimura, jak i Himuro: co zrobią, jeśli okaże się, że ich „uczucie” nie jest jednak miłością?
Zdesperowany, aby znaleźć naukowe uzasadnienie tej rozbieżności, Yukimura stawia wszystko na jedną kartę, aby udowodnić, że ich „miłość” jest prawdziwa.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]