Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Hyouketsu no Kizuna

Odcinki: 1
Czas odcinka: 80 min.
Typ: Movie
Status: Zakończone
Start emisji: 2019-11-08
Koniec emisji: 2019-11-08
MPAA: PG-13

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Hyouketsu no Kizuna

Re:Zero: Starting Life In Another World - Frozen Bonds|Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Ova 2|Re:Zero -Starting Life In Another World- The Frozen Bond|Re:ゼロから始める異世界生活『氷結の絆』アニメ新作エピソード第2弾制作決定|Re:Zero: Starting Life In Another World - Frozen Bonds, Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Ova 2
Czy Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu jest dobrą serią? Sami oceńcie – Subaru Natsuki, typowy japoński otaku i NEET, zostaje ni stąd, ni zowąd przeniesiony do innego świata. Ów świat wygląda jak typowa kraina fantasy ze smokami, rycerzami, magią i innym dobrodziejstwem inwentarza. Chłopak po wyjściu z pierwszego szoku próbuje znaleźć jakiś punkt odniesienia i zebrać informacje. Pech bądź łut szczęścia chce, że w trakcie poszukiwań spotyka piękną dziewczynę, która przedstawia się jako Satella i szuka bardzo ważnego przedmiotu, który gwizdnął jej złodziej. Subaru, jak na bohatera anime przystało, oczywiście pomaga pannie w poszukiwaniach i ostatecznie ląduje w dziupli pasera. Nim jednak zdąża przystąpić do jakichkolwiek negocjacji, ktoś go w bardzo przykry sposób morduje. I tyle jeśli chodzi o historię, no bo przecież trupy nie mogą chodzić, gadać i tak dalej. Tyle że Subaru pojawia się w tym samym miejscu, w którym przybył do nowego świata. Cały i zdrowy. I niemający bladego pojęcia, co się dzieje.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]