Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban

Odcinki: 13
Czas odcinka: 45 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2020-01-01
Koniec emisji: 2020-03-25
MPAA: R

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban

Re:ゼロから始める異世界生活 - しん へんしゅうーばん
Jest to pierwszy sezon w Wersji rozszerzonej, w której połączono odcinki w 45minutowe seanse, rozszerzając je o wcześniej nieemitowane sceny.
Wracając ze sklepu, Subaru Natsuki, japoński licealista, niespodziewanie zostaje przyzwany do innego świata. Nie dość, że znajduje się w najtrudniejszej sytuacji w swoim życiu i nie ma śladu osoby, która go przywołała, to jeszcze zostaje zaatakowany. Ratuje go tajemnicza srebrnowłosa dziewczyna z kotkiem-duszkiem, postanawia więc współpracować z wybawicielką, aby spłacić swój dług. Jednakże zostają ponownie zaatakowani i zamordowani, ale ku zaskoczeniu Subaru, budzi się on w miejscu, gdzie został przyzwany do nowego świata. Okazuje się, że ten bezradny bohater posiada umiejętność „Powrót przez śmierć”, pozwalającą po śmierci cofnąć się w czasie do pewnego momentu. Pośród odmętów rozpaczy tylko on może uratować dziewczynę od nieuniknionej śmierci, samemu umierając wielokrotnie na różne sposoby.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]