Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season

Odcinki: 25
Czas odcinka: 25 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2020-07-08
Koniec emisji: 2020-09-30
MPAA: R

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season

Re:Zero -Starting Life In Another World- 2nd Season|Re:Zero -Starting Life In Another World- Season 2|Re:ゼロから始める異世界生活|Re: Life In A Different World From Zero 2nd Season

(Opis zawiera spoilery z pierwszego sezonu anime)
Mimo niezliczonych ilości śmierci, Subaru ostatecznie uchronił wszystkich przed Białym Wielorybem oraz zgładził Arcybiskupa Grzechu reprezentującego lenistwo, Petelgeuse Romaneeconti. Nieszczęśliwe zakończenie pozostało historią, a Emilia została uratowana. Niestety, bohaterowie dowiadują się, że Rem została wymazana z tego świata, padając ofiarą mgły wydzielonej po śmierci Białego Wieloryba, wpadła prosto w pętlę śmierci Subaru. Protagonista wraz z Emilią jest zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością, o której w życiu by nie pomyśleli!
Opis przygotował: Squexsiu
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]