Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Phantasy Star Online 2 The Animation

Odcinki: 12
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Uzupełniany
Start emisji: 2016-01-08
Koniec emisji: 2016-04-01
MPAA: PG-13

Phantasy Star Online 2 The Animation

ファンタシースターオンライン2 ジアニメーション|Pso2 The Animation

W roku 2027 w Akademii Seiga panuje moda na grę Phantasy Star Online 2. Każdy uczeń jest fanem tej gry – z wyjątkiem Itsuki Tachibany, dobrze ułożonego ucznia, który nie gra w gry wideo. Ze względu na swoją popularność, gra jest obecnie badana w Akademii Seiga, aby sprawdzić, czy ma negatywny wpływ na uczniów. W konsekwencji powoduje to, że Itsuki przyciąga uwagę Riny Izumi, perfekcjonistycznej przewodniczącej rady uczniowskiej, która chce udowodnić, że gra nie jest winna.
Aby osiągnąć swój cel, Rina zatrudnia Itsukiego jako wiceprzewodniczącego rady uczniowskiej i stawia przed nim zadanie nauczenia się gry przy jednoczesnym utrzymaniu dobrych ocen. Teraz Itsuki jest zobowiązany do relacjonowania Rinie swoich codziennych odkryć w grze i analizowania jej zalet, a los Phantasy Star Online 2 spoczywa w jego rękach.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]