Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Overlord 4

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-07-05
Koniec emisji: 2022-09-27
MPAA: R

Overlord 4

オーバーロードiv|Overlord Iv|Overlord 4
E-Rantel, stolica nowo powstałego Królestwa Czarnoksiężników, cierpi na straszliwy niedobór towarów. Niegdyś dobrze prosperujące miasto znane z handlu, teraz stoi w obliczu kryzysu ze względu na ostrożność, a nawet strach przed swoim królem, Ainz Ooal Gown. Aby zadośćuczynić, Ainz wysyła Albedo do miasta jako wysłannika dyplomatycznego.

Tymczasem kardynałowie z Teokracji Slane dyskutują o tym, jak zemścić się na Ainz po tym, jak jego atak sparaliżował armię Królestwa Re-Estize, spiskując, aby Imperium Baharuth przejęło Królestwo Czarodziejów. Jednak, gdy Imperator Jircniv Rune Farlord El Nix aranżuje spotkanie z posłańcami Teokracji w Koloseum, spotyka się z nikim innym, jak z samym Ainzem.

Podczas ich tajnego spotkania na otwartej przestrzeni, cesarz i jego goście dowiadują się, że Ainz wyzwał na pojedynek Króla Wojowników, największego wojownika imperium. Z motywacjami Ainza, które wykraczają poza jego zrozumienie, Jircniv nie może nic zrobić, tylko patrzeć, jak przyszłość ludzkości zmienia się na jego oczach.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]