Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-03
Koniec emisji: 2022-06-20
MPAA: PG-13

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

Trapped In A Dating Sim: The World Of Otome Games Is Tough For Mobs|Otomege Sekai Wa Mob Ni Kibishii Sekai Desu|Mobseka|乙女ゲー世界はモブに厳しい世界です
Akcja kręci się wokół Leona, chłopaka, który zostaje zmuszony przez swoją młodszą siostrę do przejścia dla niej symulatora randek, gry typu pay to win, w której jest arystokracja, magia, a nawet zaawansowana technologia, lecz kobiety mają większe prawa niż mężczyźni.
Leon z przemęczenia po intensywnym graniu umiera przez upadek ze schodów i odradza się w świecie gry.
Znając grę na wylot, wie dokładnie, gdzie może znaleźć zaawansowaną technologię porzuconą z czasów wojny ludzi magii z ludźmi technologii.
Oto historia o pospolitym baronie, poniżającym ważniejszych od siebie arystokratów, znienawidzonym przez całą szkołę, który mimo nienawiści ze strony rówieśników, awansuje w wśród arystokracji w niebywałym tempie, a nawet poznaje dwie dziewczyny, które postanawia chronić.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]