Rejestracja

Logowanie

One Piece: Episode of Luffy - Hand Island no Bouken

Odcinki: 1
Czas odcinka: 103 min.
Typ: Special
Status: Zakończone
Start emisji: 2012-12-15
Koniec emisji: 2012-12-15
MPAA: PG-13

One Piece: Episode of Luffy - Hand Island no Bouken

One Piece: Episode Of Luffy: Hand Island Adventure|One Piece: Episode Of Luffy - Hand Island Adventure|ワンピース|エピソードオブルフィ|〜ハンドアイランドの冒険〜
Podczas walki z kilkoma okrętami marynarki słomiane Kapelusze zostają zmuszeni do użycia awaryjnego Coup de Burst w celu uniknięcia nagłego ataku z góry w formie niezwykle dużej kuli armatniej. Ich statek ląduje niefortunnie na pobliskiej wyspie. Franky podejmuje się naprawy i przesunięcia statku, podczas gdy reszta załogi postanawia pozwiedzać wyspę. Luffy zaprzyjaźnia się z mieszkającym niedaleko rzeźbiarzem w wosku i obiecuje uratować jego ucznia, którego aresztowała Marynarka.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.