Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai

Odcinki: 1
Czas odcinka: 107 min.
Typ: OVA
Status: Zakończone
Start emisji: 2014-08-30
Koniec emisji: 2014-08-30
MPAA: PG-13

One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai

One Piece 3D2y: Overcome Aces Death! The Oath With Luffys Crewmates|One Piece Special 15th Anniversary|ワンピース〝3D2y〟|エースの死を越えて! ルフィ仲間との誓い|One Piece 3D2y: Overcome Aces Death! The Oath With Luffys Crewmates
Specjalny odcinek, który opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo przed spotkaniem się załogi Słomianych po dwuletniej przerwie. Luffy trenuje, aby stać się silniejszym w Nowym Świecie. Jednakże jego trening zostaje przerwany, gdy siostry Hancock - Marigold i Sandersonia zostają porwane przez Byrnndi World. Jest to pirat, który został zamknięty na 6 poziomie Impel Down, po czym uciekł podczas inwazji Luffyego na więzienie. Porywając siostry, chce on zwabić do siebie Hancock i użyć ją jako zakładnika przeciwko Światowemu Rządowi, jako że ma ona status Shichibukai. Aby je uratować, Luffy i Hancock postanawiają się z nim zmierzyć.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]