Rejestracja

Logowanie

Naruto: Takigakure no Shitou - Ore ga Eiyuu Dattebayo!

Odcinki: 1
Czas odcinka: 40 min.
Typ: Special
Status: Zakończone
Start emisji: 2003-12-20
Koniec emisji: 2003-12-20
MPAA: PG-13

Naruto: Takigakure no Shitou - Ore ga Eiyuu Dattebayo!

Naruto: The Lost Story - Mission: Protect The Waterfall Village|Battle At Hidden Falls. I Am The Hero!|Naruto Ova 2|Naruto: Jump Festa 2004|滝隠れの死闘 オレが英雄だってばよ!
Wioska Ukrytego Wodospadu zostaje zaatakowana przez nieznanych ninja, zwykła misja rangi c przekształca się w wielką bitwę. Teraz Naruto, Sasuke i Sakura muszą pomóc Shibukiemu liderowi Wodospadu, ochronić jego wioskę i pokazać mu kim jest prawdziwy bohater. W typowej misji rangi c zostaje przyłączony do drużyny 7. Kiedy dojdą do celu podroży, który jest w wiosce Wodospadu, poznają tchórzliwą naturę przywódcy wioski. Co gorsza, wrodzy ninja atakują jego wioskę i kradną świętą wodę, której wypicie powoduje znaczne zwiększenie siły. Teraz Shibiki i młodzi genini muszą pokonać wrogów i odebrać świętą wodę.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.