Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Naruto: Akaki Yotsuba no Clover wo Sagase

Odcinki: 1
Czas odcinka: 17 min.
Typ: OVA
Status: Zakończone
Start emisji: 2003-05-24
Koniec emisji: 2003-05-24
MPAA: PG-13

Naruto: Akaki Yotsuba no Clover wo Sagase

Naruto: Find The Crimson Four-Leaf Clover!|Naruto: Akaki Yotsuba No Clover Wo Sagase|Naruto: Find The Crimson Four Leaf Clover!|Naruto: Jump Festa 2003|ナルト|紅き四つ葉のクローバーを探せ|Naruto: Find The Crimson Four-Leaf Clover!
Główny bohater - Naruto otrzymuje nową misję: musi pomóc młodszemu kumplowi-Konohomaru znaleźć czerwoną czterolistną koniczynkę, która znajduje się w Akagahara, miejscu wyjątkowo niebezpiecznym! Konohomaru potrzebuje tę roślinkę, bo wierzy, że dzięki niej spełni się jego życzenie: Yoshino, Kaede, dziewczyna, która bardzo mu się podoba nie opuści Akademii z powodu misji jej ojca...
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]