Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Odcinki: 11
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2021-01-11
Koniec emisji: 2021-03-22
MPAA: R

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation|Jobless Reincarnation: I Will Seriously Try If I Go To Another World|無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
34-letni NEET ginie podczas ratowania nieznajomego z wypadku samochodowego, i zostaje zreinkarnowany w świecie magii jako noworodek o imieniu Rudeus Greyrat. Ze swoją wiedzą, doświadczeniem i żalami zachowanymi z poprzedniego życia, Rudeus przysięga sobie, że będzie wiódł spełnione życie i nie powtórzy błędów z przeszłości.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]