Rejestracja

Logowanie

Mayo Chiki

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2011-07-08
Koniec emisji: 2011-09-30
MPAA: R+

Mayo Chiki

Mayo Chiki!|まよチキ!
Jirou to nieśmiały i raczej przeciętny chłopak. Niestety cierpi na gynofobię - dotyk dziewczyny powoduje u niego nagły krwotok z nosa.
Akcja zaczyna się, gdy nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, iż Jirou odkrywa szokującą prawdę o lokaju najbogatszej uczennicy. Okazuje się, że tak naprawdę Subaru jest dziewczyną. Uparła się, by za wszelką cenę kontynuować rodzinną tradycję i służyć jako lokaj, nawet jeśli zmusi ją to do udawania chłopaka. Postawiono jednak jeden warunek - jeśli ktokolwiek odkryje ten sekret, Subaru traci posadę na zawsze. By powstrzymać Jirou przed wygadaniem się komukolwiek, Kanaede, która nie chciałaby utracić lokaja, postanawia trzymać chłopaka pod całodobową obserwacją. Do tego, gdy dowiaduje się o jego chorobie, wpada na rewelacyjny pomysł wyleczenia go przy pomocy specjalnej, intensywnej terapii. To jeszcze nie wszystko. W szkole rozchodzi się plotka, że Jirou woli chłopaków i łączy go coś z uwielbianym przez wszystkie nastolatki lokajem. W efekcie dwa fankluby Subaru, kipiąc z zazdrości, zaczynają polowanie na głównego bohatera. Do tego powoli wszystko bardzo się komplikuje, a co kilka odcinków pojawiają się coraz to nowsi bohaterowie.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.