Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta

Odcinki: 12
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-07-06
Koniec emisji: 2022-09-21
MPAA: PG-13

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta

My Stepsister Is My Ex-Girlfriend, Tsurekano|My Stepmoms Daughter Is My Ex|My Stepsister Is My Ex-Girlfriend|Tsurekano|継母の連れ子が元カノだった|My Stepmoms Daughter Is My Ex
Mizuto i Yume byli parą od gimnazjum. Częste kłótnie i irytacja na siebie sprawiły jednak, że zerwali wkrótce po egzaminach końcowych. Prawdopodobnie ich drogi rozeszłyby się na dobre, gdyby nie ślub ich rodziców. Teraz więc, choć oboje się nienawidzą, dla dobra związku rodzicieli biorą rozejm. Jak jednak może zakończyć się historia osób, które są ciągle na siebie skazane, a w dodatku wygląda na to, że ich uczucia do siebie nie wyparowały?
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]