Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Mahoutsukai Reimeiki

Odcinki: 12
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-08
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Mahoutsukai Reimeiki

The Dawn Of The Witch|魔法使い黎明期
Zaledwie kilka lat temu trwająca pięć stuleci wojna pomiędzy kościołem a wiedźmami nareszcie dobiegła końca. Niestety w niektórych miejscach nadal są chowane urazy z tamtych czasów.
 
Chłopiec imieniem Sable ma amnezję, przez co nie pamięta nic z okresu przed zapisaniem się do Akademii Magii Królestwa Wenias. Z rozkazu dyrektora szkoły, Albusa, opuszcza on królestwo w ramach specjalnego programu treningowego i udaje się na południowy kraniec kontynentu, gdzie antymagiczni powstańcy nadal są zagrożeniem. Towarzyszą mu osoby z zarówno silnymi umiejętnościami, jak i charakterem; jest to Roux Cristasse, znana jako wiedźma świtu, która pragnie odnaleźć Grimoire Zero i posiąść jego zakazaną wiedzę o pierwotnej magii, genialna dziewczyna Holtz oraz Kudd, jedyna bestia w całej akademii.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]