Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Love All Play

Odcinki: 13
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-02
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Love All Play


Ryou Mizushima już podczas nauki w gimnazjum zapisał się do klubu badmintona. Mimo że klub nie posiadał odpowiedniego trenera, Mizushima poprawił swoje umiejętności gry dzięki własnej sile fizycznej. Przełomem w jego życiu był udział w turnieju prefekturalnym. Po tym wydarzeniu, zwrócił się do niego trener badmintona ze szkoły Yokohama Minato, Ebihara.
Niezdecydowany i nieśmiały Mizushima waha się, czy chce uczęszczać do tak prestiżowej szkoły. Jednak, gdy jego starsza siostra Rika daje mu silny bodziec do działania, chłopak decyduje się pójść do Yokohama Minato. Mizushima zyskuje trenera i nietypowych kolegów z drużyny. W nowej szkole ma szansę zdobyć doświadczenie, którego brakowało mu do tej pory, a jego celem będzie wygranie turnieju międzyszkolnego.
[animeholik.pl]
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]