Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Kuro no Shoukanshi

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowane
Start emisji: 2022-07-09
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Kuro no Shoukanshi

Black Summoner|The Berserker Rises To Greatness.|黒の召喚士
Budząc się w nieznanym miejscu, bez wspomnień ze swojego poprzedniego życia, Kelvin zrozumiał, że zostały one wymienione na potężne zdolności podczas jego niedawnej przemiany. Wkraczając w zupełnie nowy świat jako Przywoływacz - wraz ze swoją Towarzyszką, boginią, która go tutaj przyzwała - Kelvin rozpoczyna swoje nowe życie poszukiwacza przygód. Pokonując przeciwnika za przeciwnikiem, szybko zdaje sobie sprawę ze swojego uzależnienia od walki. Z kim przyjdzie mu się zmierzyć za chwilę, gdzie uda się następnie, napięcie wzrasta.
Śledź losy Kelvina i jego kompanów przemierzających świat, by zapisać się na kartach historii, w tej epickiej i porywającej przygodzie.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]