Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi

Odcinki: 13
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-10
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi

In The Heart Of Kunoichi Tsubaki|Inside Tsubaki Kunoichis Heart|Inside Tsubaki Kunoichis Heart

Odizolowany Klan Akane, składający się w całości z dziewcząt, głównie młodych kunoichi w trakcie treningu, ma kodeks, do którego muszą się stosować wszystkie dziewczyny: „Ponieważ mężczyźni są niebezpiecznymi istotami, obcowanie z nimi jest zabronione”.
Kunoichi Tsubaki, liderka Psiego Oddziału, jest doskonałą adeptką z obiecującą przyszłością. Sprawy komplikują się gdy dziewczyna zaczyna doświadczać dziwnego uczucia w swoim sercu… zawsze, gdy poruszany jest temat chłopców.
[animeholik.pl]
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]