Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!

Odcinki: 12
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2016-07-08
Koniec emisji: 2016-09-23
MPAA: PG-13

Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!

Theres A Problem With This Art Club!|This Art Club Has A Problem!|この美術部には問題がある!|Konobi|Theres A Problem With This Art Club!
Subaru Uchimaki, wstępując do klubu artystycznego, postawił przed sobą wyjątkowo nietypowy cel, jakim jest narysowanie sobie idealnej żony. Taka kolej rzeczy bardzo irytuje Mizuki Usami, która uważa, że Subaru marnuje w ten sposób nie tylko swój wrodzony talent do rysowania twarzy, ale także czas oryginalnie przeznaczony na aktywności klubowe. Stara się ona przekonać chłopaka do czynnego uczestnictwa w zajęciach, w czym nie pomaga jej fakt, że pozostali członkowie klubu – wiecznie drzemiący przewodniczący i zakręcona Colette – wcale nie wykazują większego zainteresowania nimi.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]