Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Koi wa Sekai Seifuku no Ato de

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-08
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Koi wa Sekai Seifuku no Ato de

Love After World Domination|Koiseka|恋は世界征服のあとで

W oczach opinii publicznej, Fudou Aikawa i Desumi Magahara są zaprzysięgłymi wrogami, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego. Fudou, znany również jako „Red Gelato”, jest liderem szwadronu bohaterów „Gelato 5”, którego misją jest zaprowadzenie pokoju na świecie.
Z drugiej strony, Desumi jest przywódczynią „Gecko”, złowrogiej organizacji dążącej do dominacji nad światem. Jednak pomimo tych różnic, ich związek nie jest taki, jaki się wydaje. Kiedy przed całym światem nie grają wrogów, Desumi i Fudou dążą do zakazanej miłości.
[animeholik.pl]

Tagi:

Hero
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]