Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu

Odcinki: 12
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Emitowane
Start emisji: 2022-07-05
Koniec emisji: 2022-09-20
MPAA: PG-13

Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu

Vermeil In Gold: A Magician Pushes Through The Magical World With The Strongest Disaster|Vermeil In Gold

Królewska Akademia Magii w Ortigii. Alto, któremu grozi niezdanie egzaminu z magii przywoływania i konieczność powtarzania roku, natrafia na grymuar przy pomocy którego przyzywa zapieczętowanego demona. Vermeil jest „diablicą”, której obawiano się od czasów starożytnych, posiadającą ogromną moc wywoływania klęsk żywiołowych.
Vermeil, jako wybranka Alto, potrzebuje codziennie magicznej energii, którą otrzymuje od młodzieńca poprzez namiętne pocałunki. Lilia, przyjaciółka Alto z dzieciństwa, jest zazdrosna o ich związek, zaś inni uczniowie są zaskoczeni tą nietypową znajomością.
[animeholik.pl]
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]