Rejestracja

Logowanie

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen

Odcinki: 1
Typ: Film
Status: Zakończony
Start emisji: 2020-01-01
Koniec emisji: -
MPAA: 16+

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen

Demon Slayer Movie: Infinity Train|Demon Slayer -Kimetsu No Yaiba- The Movie: Mugen Train|Gekijouban Kimetsu No Yaiba: Mugen Ressha-Hen|Kimetsu No Yaiba: Infinity Train|Demon Slayer Movie: Infinity Train.
Tanjiro, po ukończeniu treningu i po powrocie do zdrowia, wraz z siostrą i przyjaciółmi wyrusza na misję z potężnym Filarem Płomienia – Kyojuro Rengoku! Jak Łowcy Demonów zachowają się w obliczu zagrażającego niebezpieczeństwa?

Podobne anime

Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.