Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

8.6/10

58 głosów

Isekai wa Smartphone to Tomo ni. 2nd Season

Isekai wa Smartphone to Tomo ni. 2nd Season

In Another World With My Smartphone 2|異世界はスマートフォンとともに. 2
TV PG-13 23 699

Opowieść o zwykłym chłopcu i jego przypadkowej śmierci, która zostaje zrekompensowana, gdy zdobywa on supermoce i smartfon. Ujrzymy tu postacie od potężnej głównej bohaterki po ładne dziewczyny, które otaczają nic niepodejrzewającego i rażąco nieświadomego „przeciętnego licealistę”.

[więcej]

Odcinki: 0

Czas odcinka: 0 min.

Status: Zapowiedź

Start emisji: 2023-04-03

Koniec emisji:

Gatunki: Fantasy Harem Komedia Magia Przygodowy Romans
Tagi: Harem Isekai - przywołanie do innego świata Magia Reinkarnacja Reinkarnacja/Transmigracja
Studio: Pony Canyon Hobby Japan Kadokawa

    Brak odcinków :c

Komentarze (5)

2023-03-17 23:42:10
Kurde jeszcze trochę i drugi sezon

2023-01-17 15:12:14
Ehhh... Tak na prawdę, to Draxx opisał sporą część {dorosłych} anime, szczególnie isekai. Tu widać wprost kolorowo na białym, że jest on skierowany do młodszych widzów. Po raz kolejny widzę, że komuś po prostu przeszkadza gatunek czy podgatunek, który ogląda. Ja oceniając zawsze biorę to pod uwagę. Nie ogladam też tego, czego nie lubię.

Mi podoba się w tej serii to, że ma o wiele lepszą, dobrze napisaną, bardziej logiczną fabułę niż ogromna ilość obecnie tworzonych isekai dla {dojrzałych} lub bardziej napalonych widzów.

Jest jasne, że nie będzie się podobać tym, co lubią sobie popatrzeć na gołe cycki i tyłki oraz krwawe walki. Nie ma dramatów. Kótko mówiąc bajka. Celowo przekazuje tylko łagodne i pozytywne odczucia. Dobre dla tych, co lubią się odprężyć.

2023-01-17 12:02:56
Draxxx coś w tym jest. W końcu anime bardzo często oglądają 30-letnie prawiczki, wiec muszą się utożsamiać z bohaterem. Problem jest w tym, że w rzeczywistości takie zachowania kompletnie skreślają twoje szanse na kobietę, jeśli jesteś ciapowatym uległym sługusem, wiec normalny typ nie bierze tego na poważnie.

2023-01-14 03:13:10
Dla zabicia czasu może być

2022-06-03 23:54:35
Harem nie cierpię takiego haremu z dziewczynkami jakby świat składał się tylko z cnotliwych dziewczynek.Zawsze facet jest cipowaty,niezdecydowany i cnotliwy , zawsze pomaga wszystkim w zasięgu wzroku i zawsze jest zadowolony ze swojej grzecznej głupoty . Nigdy nie pocałuje dziewczyny i nie pogłaszcze tu i tam .Czyli debil do sześcianu . Tylko dla dzieci . Dorośli omijać szerokim łukiem szkoda czasu i fatygi .

Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]