Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Isekai Quartet 2

Odcinki: 12
Czas odcinka: 11 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2020-01-15
Koniec emisji: 2020-04-01
MPAA: PG-13

Isekai Quartet 2

異世界かるてっと2
Pomimo wykonania wszystkich powierzonych im zadań, Ainz Ooal Gown, Tanya Degurechaff, Kazuma Satou, Subaru Natsuki i inni członkowie Klasy 2 są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że ich rola jako uczniów jeszcze się nie skończyła. Nie mając możliwości powrotu do domu, klasa ekscentrycznych osobowości wciąż tajemniczo tkwi w nieznanym świecie. Chociaż, ponieważ coraz bardziej się polubili, spędzanie więcej czasu razem nie brzmi tak źle.

Wraz z nieoczekiwanym przybyciem nowych uczniów transferu, komediowe wybryki naszych ukochanych postaci wciąż rosną. W ten sposób ich dziwaczne, ale nonszalanckie życie szkolne toczy się dalej..
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]