Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Isekai Ojisan

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Emitowane
Start emisji: 2022-07-06
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Isekai Ojisan

Isekai Uncle, Ojisan In Another World, Uncle From Another World|異世界おじさん|Ojisan In Another World|Uncle From Another World|Isekai Uncle, Ojisan In Another World, Uncle From Another World
Wujek Takafumiego przez siedemnaście lat leżał w śpiączce po tym, jak uderzyła go ciężarówka. Kiedy w końcu się wybudził, nasz bohater poznał tajemnicę kryjącą się za tym wydarzeniem: jego wujek przez cały ten czas był bohaterem w innym świecie i nauczył się tam magii! A teraz powrócił i Takafumi musi pomóc mu zaadaptować się w świecie, który bardzo się zmienił przez te dwie dekady.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]