Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-07
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto

Heroines Run The Show: The Unpopular Girl And The Secret Task|ヒロインたるもの! ~嫌われヒロインと内緒のお仕事~|To Become A Real Heroine! The Unpopular Girl And The Secret Task

Bohaterką anime jest Hiyori Suzumi, uczennica szkoły średniej, która przeprowadza się do Tokio. Aby związać koniec z końcem dziewczyna podejmuje się pracy na pół etatu jako asystentka menadżera męskiego duetu idoli LIP x LIP. Hiyori wkrótce odkrywa jak ciężko jest pogodzić pracę, życie szkolne i działalność w klubie – zwłaszcza gdy talenty, którymi zarządza, to jej koledzy z klasy.
[animeholik.pl]
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]