Rejestracja

Logowanie

Detroit Metal City

Odcinki: 12
Czas odcinka: 13 min.
Typ: OVA
Status: Zakończone
Start emisji: 2008-08-08
Koniec emisji: 2008-10-28
MPAA: R

Detroit Metal City

Detroit Metal City: The Animated Series|Dmc|デトロイト・メタル・シティ
Negishi jest młodym, utalentowanym, grającym na gitarze wokalistą. Marzy o sławie gwiazdy popu. To bardzo wrażliwy i miły chłopiec, jednocześnie będący... liderem metalowej kapeli Detroit Metal City.
Na scenie przyjmuje postać swego alter ego, którym jest Johannes Krauser II, zwany również cesarzem metalu. Pewnego dnia bohater spotyka w sklepie muzycznym swoją dawną koleżankę, Aikawę, w której się zakochuje. I właśnie w tym momencie zaczynają się poważne problemy Negishiego. Chłopak cierpi na niekontrolowane przeskoki jaźni - co gorsza, w nieokiełznanego satanistę przemienia się w sytuacjach, gdy pod żadnym pozorem nie powinien, zaś podczas koncertów miewa wyrzuty sumienia spowodowane wulgarną treścią piosenek i brutalnym traktowaniem scenicznej maskotki - świni kapitalizmu.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.